MIKROREGION HORNÍ VLTAVA BOUBÍNSKO : BÁZUMSKÝ POHÁR HORNÍ VLTAVICE - 23.2.19

Kontakt

Stožec 54
384 44 Stožec

Doručovací adresa:
České Žleby 6
384 44  Stožec

mikro.hvb@seznam.cz

Předsedkyně:
Ing Zdeňka Lelková
lelkova@tiscali.cz

Místopředsedkyně:
Mgr. Bc. Martina Pospíšilová
starosta@mestovolary.cz 

Videa z obcí

NepřehlédněteInformace o Šumavě, turistikaInformace pro lyžaře


 
Správa NP a CHKOŠ

Bázumský pohár Horní Vltavice - 23.2.19

Závěrečný závod letošního ročníku O Bázumský pohár v obřím slalomu se uskutečnil Nad Kovárnou.

Třicet sedm závodníků se s tratí pralo statečně a všichni ukázali, že po dvou měsících na lyžích je pro ně střední carvový oblouk zvládnut dokonale. Kluci i dívky předvedli solidní styl a zejména nejstarší kategorie chlapců i slečen byl vynikající. Závod skončil a přišlo hodnocení. Nejdříve jak to dopadlo v Horní Vltavici

Závod v Horní Vltavici skončil těmito výsledky.

Vítězové Nad kovárnou jsou Jaroslav Mach, který dal krásný dárek k narozeninám, Tereza Kabourková, Ondřej Sajfrýd, Veronika Nováková, Petr Sochor, Ludmila Kozlová, Jakub Valíček a Michaela Šulecová. Závodníky dekoroval místostarosta obce Tomáš Kantůrek, který dětem poděkoval za krásné výkony a rodičům za to, že je dovezli na tento závod. Příští rok vás u nás znovu rádi uvidíme a těšíme se dodal na závěr.

Celkoví vítězové za čtyři závody jsou: Jaroslav Mach, Tereza Kabourková, Adam Novotný, Julie Štěpányová, Matěj Cabejšek, který poslední závod odjel se zlomenou rukou a má za to u všech veliký obdiv. Ludmila Kozlová, Matěj Němec a Michaela Šulecová. Ceny předávali Ing. Zdeňka Lelková ředitelka závodu, Martin a Michal Černý a Lenka Řežábková za SKI klub Šumava Volary.

Absolutním vítězem IX ročníku se stala Michaela Šulecová z Prachatic, která letos bojoval s Jakubem Valíčkem, a v závěru závodů dominovala.

Děkujeme mediálním partnerům, mezi které patří i náš deník, za to že závod uveřejňují a píši o nás. Velké poděkování patří generálnímu sponzorovi městysu Strážný v čele s jeho starostkou Jiřinou Králikovou a jeho zastupitelům za obrovskou podporu sportu. Poděkování dál patří starostům Kubovy Huti Zbyňku Klosemu, Horní Vltavice Pavlovi Kramlovi a Stožce Miroslavu Karabcovi za výbornou přípravu a krásné ceny, SKI klubu Šumava Volary za vynikající úpravu a podmínky v areálu na Českých Žlebecch. Děkujeme sponzorům za spolupráci a krásné ceny, vždyť bez vás by to nešlo.

Máme tedy za sebou devět let solidní práce a již nyní se těšíme na desítku, kde již nyní žádám o spolupráci a možné návrhy ke zlepšení práce a též hledáme nové spolupracovníky, kterých není nikdy dost.

Webdesign & hosting: ŠumavaNet.CZ